Serhat Kılıç

Serhat Kılıç

46 yaşında
Doğum gününe kalan süre
 • 00

  GÜN

 • 00

  SAAT

 • 00

  DAKİKA

 • 00

  SANİYE

Serhat Kılıç kimdir?

Mesleği

Oyuncu

Gerçek adı / Tam adı

Serhat Mustafa Kılıç

Memleketi

Malatya

Doğum tarihi

08/07/1975

Doğum yeri

Ankara

Burç

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Serhat Kılıç yaşı

46 yaşındadır

Cinsiyeti

Erkek

Tuttuğu takım

Fenerbahçe taraftarı

Boyu

1,78 m

Eğitim

Eğitim durumu / Mezun olduğu okulBilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Lisans

Serhat Kılıç biyografi

Oyuncu kimliği ile tanınan Serhat Kılıç, gerçek adıyla Serhat Mustafa Kılıç 08/07/1975 tarihinde dünyaya geldi. Doğum yeri Ankara olarak belirtilmiştir. Memleketi aslen Malatya ilidir. Ünlü isim Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Lisans mezunudur.

Serhat Kılıç, günümüz itibariyle 46 yaşındadır.

Burç bilgisi Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz) olarak belirtilmiştir. Fenerbahçe futbol takımı taraftarı olması ile bilinir. (Bkz. Fenerbahçe taraftarı ünlüler). Erkek Oyuncu Serhat Kılıç 1,78 m boyundadır.

BİLGİ: Biyografi alanında yer alan içerikler kişinin kişisel bilgilerinden otomatik olarak oluşturulmuştur. Kişi hakkında eklenmemiş detayları aşağıdaki yorum cevap alanından doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Serhat Kılıç kaç yaşında?

08/07/1975 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Serhat Kılıç, günümüz itibariyle 46 yaşındadır. Oyuncu Serhat Kılıç, Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz), 1,78 cm boyunda, doğum yeri ise Ankara şeklindedir.

Ayrıca kacyasinda.com sayfamızda Serhat Kılıç dışında farklı birçok kişi hakkında biyografi ve yaş bilgisine ulaşmanız mümkün. Serhat Kılıç hakkında merak edilenleri ele aldığımız bu sayfada ise detaylarıyla birlikte Serhat Kılıç hayatı ve yaşamı, kaç yılında doğdu? Doğum günü ne zaman? Serhat Kılıç kısaca özgeçmişi, mesleği nedir? Hangi takımı tutuyor? Serhat Kılıç boyu kaç? Nerelidir, memleketi aslen neresi? Serhat Kılıç kısa özgeçmiş, takma adı ve varsa gerçek adı bilgileri tüm detaylarıyla paylaşılıyor.

İlişkili hareket: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir